حجت یاری
مدیرعامل

محمدعاقله
رئیس هیئت مدیره

محمدرضا عبدی
مسئول فروش

صادق کارشکی
طراح وب سایت

یارا  زعفران در سال 1394، با همکاری و همفکری دو دوست قدیمی با هدف تولید، فرآوری و بسته‌بندی زعفران، در شهرستان قاین تأسیس شد. به این ترتیب، ایدۀ خود را تحقق بخشیدیم. از آن‌جایی که کشت زعفران، حرفۀ خانوادگی و اجدادی ما بوده است، ایده‌ای که در ذهن ما شکل گرفت، این بود که نسل جدید، مسیر نسل‌های پیش از خود را منسجم‌تر و گسترده‌تر ادامه دهیم. بر همین اساس، هدف اصلی ما در شرکت یارا زعفران این بوده و است که در ادامۀ رسالت خانوادگی، جایگاه شایستۀ زعفران را— که تنها هدیۀ پدربزرگ‌های ما است— در بازار ایران و بازارهای جهانی حفظ کنیم و ارتقاء بخشیم.

ما در شرکت یارا زعفران با ادامۀ فعالیت متعهدانۀ خود، ابتدا در شهرستان قاینات به‌عنوان تولیدکنندۀ با کیفیت به شهرت دست یافتیم. سپس به‌تدریج، در مقام تأمین‌کننده و شریک تجاریِ شرکت‌های صادراتی ایرانی، فعالیت خود را گسترش دادیم.  

در راستای تحقق این هدف، موفق شده‌ایم که با راه‌اندازی به‌روزترین آزمایشگاه تخصصی زعفران، محصولات خود را با کیفیتی بالاتر از استانداردهای جهانی، به مشتریان‌مان ارایه دهیم و در نتیجه، رضایت کامل مشتریان خود را جلب کنیم.

در حال حاضر، ما در شرکت یارا زعفران به همکاری با مشتریانی در 20 کشور دنیا مشغول هستیم— مشتریانی که از کیفیت محصولات ما رضایت دارند و خشنودند.

ما در شرکت یارا زعفران، با تلفیق دانش نسل‌های گذشته‌مان (دانش سنتی) و دانش روز دنیا (دانش مدرن) و با برخورداری از دقیق‌ترین و جامع‌ترین سیستم‌های مدیریت کیفیت، به کسب و کارِ موفق خود مفتخر هستیم و به شما اطمینان می‌دهیم که به‌عنوان یک شریک تجاری معتبر و متعهد، همیشه در کنار شما خواهیم بود.