زعفران نیز مانند دیگر مواد غذایی به بسته‌بندی نیاز دارد تا علاوه بر داشتن ترکیبی شکیل و ترغیب‌کننده برای خرید؛ محافظ آن نیز باشد تا در پروسه حمل و نقل تا رسیدن به دست مشتری از آسیب در امان بماند.

یارا زعفران با در اختیار داشتن انواع ظروف بسته‌بندی زعفران و زرشک، می‌تواند مقادیر مختلف خرید شما را در ظروف با جنس و مدل و اندازه‌های متنوع تقدیم شما کند.

بسته‌بندی سبک و ارزان، و بسته‌بندی شیک‌ و گرانتر هرکدام مزایای خود را نسبت به استفاده دارند. مثلا در پروسه صادرات زعفران شاید بهتر باشد به استحکام ظروفی که زعفران‌ها در آن قرار می‌گیرند توجه ویژه شود؛ به‌خصوص اگر مسیر حمل و نقل صادرات محصول از طریق کشتی و دریا باشد نباید نور و رطوبت به کیفیت زعفران لطمه‌ای وارد کند.

یارا زعفران می‌تواند زعفران مورد نیاز شما را در ظروف فلزی نیز عرضه کند که بسیار برای محصول طریف و حساسی چون زعفران مناسب است. یکی‌ از گزینه‌های جذاب برای زعفران چه در مسیر صادرات و چه برای هدیه‌دادن، ظروف خاتم است. ظروف فلزی با نقش و نگارهای هندسی و چندضلعی هم برای ایرانیان و هم برای دیگر مردم جهان جذابیت دارد. این ظروف هم زیبا هستند و هم از وارد شدن آسیب یا آلودگی به زعفران جلوگیری می‌کنند.

در “یارا زعفران” هم زعفران‌هایی که قرار است به صورت فله و عمده به فروش برسند و هم خرده‌فروشی زعفران دارای بسته‌بندی‌های شکیل و متنوع و با اندازه‌های متفاوت است.

 

نکات استفاده از ظروف شیشه‌ای برای بسته‌بندی زعفران

استفاده از ظروف شیشه‌ای نیز برای زعفران همیشه با استقبال مواجه شده است. اگر مواد استفاده شده در بسته‌بندی شیشه‌ای مرغوب باشد می‌تواند نقش مهمی در حفظ رنگ و بوی زعفران و ارزش محصول ایفا کند. داخل ظروف شیشه‌ای به راحتی قابل رویت است و در نتیجه مشتری می‌تواند ظاهر و کیفیت زعفران را مشاهده کند؛ اما باید دانست ظروف شیشه‌ای به اندازه ظروف فلزی مقاوم نیستند. ظروف به اصطلاح کریستالی که در واقع از “پلی استایرن” ساخته شده‌اند نیز گزینه مناسبی برای بسته‌بندی زعفران به‌شمار می‌روند.

انتخاب پاکت برای بسته‌بندی زعفران

انتخاب نمودن انواع پاکت برای زعفران دارای مزایا و معایبی است که به بیان آن‌ها می‌پردازیم. اولین نکته آن که این نوع بسته‌بندی زعفران برای ارسال به مسیرهای دور و یا کشورهای خارجی مناسب نیست چراکه نه در برابر ضربه مقاوم‌اند و نه در برابر رطوبت؛ اما در عین حال هم سبک هستند و به راحتی می‌توان سایز و اندازه‌های مختلف از آن را تهیه کرد. این مدل بسته‌بندی برای فقره‌های خرده‌فروشی و ارسال به مقاصد نزدیک، می‌تواند مناسب باشد.

نکته پایانی

با توجه به اینکه بسته‌بندی‌ها در یارا زعفران انواع و اندازه‌های مختلفی دارد؛ شما می‌توانید اطمینان خاطر داشته‌باشید که در صورت انتخاب هرکدام از آن‌ها، خرید شما در برابر نور و رطوبت که هر دو از عوامل ضرر رسان به زعفران هستند؛ حفظ خواهد شد و سالم به مقصد خواهند رسید.